به وب سایت یک نویسنده‌مهندس خوش آمدید

با کمک من، نام‌تان بیش از جان‌تان زنده خواهدماند.

هفته ۹ سال ۱۴۰۳: تولدبازی

خیلی جاها گفته‌ام که من تولدم را خیلی دوست دارم. کلن از میان همه مناسبت‌ها تولد برایم خیلی باارزش است. هم تولد خودم و هم دیگرانی که برایم عزیزند. دوست دارم به بهترین شکل برگزار شود. اما خوب عده‌ای هستند که اصلن با تولد حال نمی‌کنند. یکیش، پسر بزرگم که از بچگی تولد دوست نداشت و حالا هم که نوجوان شده حتا حاضر نیست، یک کیک برایش بخریم. دقیقن ۱۸۰ درجه متفاوت با برادر کوچکش که ژن تولدبازی را چند برابر قوی‌تر از من به ارث برده است.

تولدش آخر اردیبهشت است اما از اول ماه شروع می‌کند به شمارش معکوس و به قول اصحاب رسانه، آنونس برنامه. کجا تولد بگیرم. دوستانم را دعوت کنم. چه برنامه‌ای داشته باشیم. کادو چی بخرم و و و.

یعنی دو سال گذشته که کرونا تمام شده و معاشرت‌ها عادی، اردیبهشت ماه پروژه جا برای تولد پیدا کردن من است. بل‌اخره با توجه به بودجه و هزینه‌ها و نوع خواسته صاحب‌تولد و شرایط موجود باید بهترین گزینه را انتخاب کنیم و در مرحله بعد اجرا.

خلاصه سرتان را درد نیاورم. هفته‌ای که گذشت، تولد به خیر و خوشی با ۱۷ تا پسر ۱۱ ساله در زمین فوتبال برگزار شد و خوشبختانه بهشان خوش گذشته بود. پروژه امسال با موفقیت بسته شد. البته شایان ذکر است که آخر این هفته هم یک تولد خانوادگی داریم. زحمت و خستگی دارد اما چه بهتر برای جشن و شادی.

در ضمن با سابقه بیش از ۱۵ سال برگزاری انواع تولد، برای برگزاری جشن تولد، از ۰ تا ۹۹ سال مشاوره می‌دهیم. 😅😜تخصص ما، ارائه بهترین گزینه است برای شرایط شما.😁

 

 

 

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود آنی این کتاب فقط کافی است ایمیل خودتان را در قاب زیر وارد کنید (پس از وارد کردن ایمیل کتاب به طور خودکار به پوشۀ دانلودهای سیستم شما اضافه خواهد شد):