به وب سایت یک نویسنده‌مهندس خوش آمدید

با کمک من، نام‌تان بیش از جان‌تان زنده خواهدماند.

آموزش زبان انگلیسی بدون نیاز به کلاس زبان | فرزندان دو زبانه

تجسم کن، برای استخدام به سازمانی معتبر و بزرگ مراجعه می‌کنی. رزومه‌ای کامل تهیه کرده‌ای و برای مصاحبه آماده شده‌ای. به مکان موردنظر هدایت می‌شوی. به اتاق که وارد می‌شوی، با تعداد زیادی آدم روبرو می‌شوی که آنها هم برای مصاحبه آمده‌اند. کمی دچار اضطراب می‌شوی. اصلا فکرش را هم نمی‌کردی که این همه آدم برای این شغل درخواست دهند. شانس خود را خیلی بالا فرض می‌کردی اما حالا…

درب اتاقی که به نظر اتاق جلسات می‌رسد، باز می‌شود و افرادی از آن خارج می‌شوند. تعدادی از آنها خارجی هستند. همه با تعجب آنها را نگاه می‌کنند و تو کاملا متوجه مکالماتشان می‌شوی. یکی از آنها هنگام عبور از راهرو به تو برخورد می‌کند. با لهجه غلیظ انگلیسی ازت معذرت‌خواهی می کند و تو مودبانه و با لبخندی پاسخش را می‌دهی. از سرعت و راحتی تو در کلام، تعجب می‌کند. ازت می‌پرسد که در کدام قسمت کار می‌کنی؟ تو در جواب می‌گویی که برای مصاحبه آمده‌ای. با تو وارد گفتگو می‌شود و از میزان تسلط تو و بخصوص درک کلام او به دلیل لهجه‌اش تعجب می‌کند. ازت درباره نحوه یادگیری‌ات می‌پرسد و تو می‌گویی که انگلیسی را هم مانند فارسی از کودکی یاد گرفته‌ای. از زمانی که یادت می‌آید، انگلیسی را هم مثل فارسی به راحتی صحبت می‌کنی. هیچ‌وقت پول و زمان برای رفتن به کلاس زبان صرف نکردی. در مدرسه، در درس زبان همیشه نمره خوب گرفتی. در سفرهای خارجی مشکلی برای برقراری ارتباط نداری.

او، تورا به همکارانش و همچنین به مدیران سازمان معرفی می‌کند. سپس خداحافظی کرده و می‌روند. مدیر سازمان تورا جدای از افراد حاضر صدا می‌کند و مصاحبه را انجام می‌دهد. دو روز بعد با تو تماس می‌گیرند و تورا با حقوق و مزایای خوب همراه با سفر به نقاط مختلف کشور و جهان، دعوت به همکاری می‌کنند.

  • امروز، تسلط به زبان انگلیسی یک مهارت ضروری است. با دانستن آن دنیای دیگری پر از فرصت بروی شما گشوده می‌شود. فرصت‌های شغلی و درآمدزایی.
  • اگر به روشی که در این پادکست ارائه شده، عمل کنید از صرف هزینه و زمان زیادی برای انواع کلاس‌های زبان جلوگیری می‌شود.
  • هزینه‌ای که صرفه‌جویی می‌شود می‌تواند صرف یادگیری مهارتهای دیگری برای رشد و ارتقاء شما گردد.
  • با استفاده از این روش از رفت وآمد به کلاس زبان در ترافیک و … جلوگیری می‌شود. تکالیفی برای انجام وجود ندارد. همه چیز در زمان مناسب با حال مناسب بصورتی فان و سرگرمی است و خستگی به همراه ندارد.

در دنیای امروز که هرچه بیشتر به سمت جهانی شدن و حذف مرزها پیش می‌رود. در زمانی که با وجود شبکه‌های اجتماعی ارتباط انسانها از هر فرهنگ و زبان و ملیتی فراهم شده است. دانستن زبان انگلیسی ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید از فرصتهای بیشمار بوجود آمده استفاده کنید.

حال که یادگیری انگلیسی برای بقا، رشد و پیشرفت ضروری است، پس چه بهتر که با صرف هزینه و زمان کمتر در عین حال در سنین کمتر و سریعتر آن را یاد بگیرید.

من در این محصول آموزشی، روشی را که خودم به زبان مسلط شدم و در ادامه به فرزندانم بصورتی غیر مستقیم آموزش دادم، ارائه کرده‌ام. پسرهای من ۱۲ و ۸ ساله هر دو کاملا مسلط به زبان انگلیسی هستند. بدون حتی یکساعت کلاس زبان اضافه و خارج از زمان مدرسه.

این محصول شامل:

مقاله های

 

پادکست

  • قسمت اول: به زور شروع شد
  • قسمت دوم: مزایای یادگیری انگلیسی
  • حس شنوایی در یادگیری زبان
  • پیگیری
  • منابع

 

برای دانلود آهنگ یا فیلم در گوگل تایپ کنید: دانلود رایگان با لینک مستقیم «نام فیلم/آهنگ و…»

وبسایت film2movie

وبسایت/اپلیکیشن ۳۰نما (سایت فیلتر اما اپلیکیشن آزاد است.)

وبسایت فیلیمو

 

برای دانلود آنی این کتاب فقط کافی است ایمیل خودتان را در قاب زیر وارد کنید (پس از وارد کردن ایمیل کتاب به طور خودکار به پوشۀ دانلودهای سیستم شما اضافه خواهد شد):